tadam !
udało się. w czwartek i piątek miała swoją inaugurację mia ART GALLERY, projekt, nad którym wraz z M pracowałyśmy wiele miesięcy. A teraz już jest! 180 m2 dla sztuki i kreacji. Nasz salon artystyczny.

image

pierwsza wystawa jest prezentacją twórczości 5 artystek młodego pokolenia. każdą z nich poprosiłyśmy, by pokazała w galerii to, co chciałaby przekazać publiczności. to, co zaprasza do jej świata… zadanie niełatwe bo wymagające szczerości ale mam poczucie, że większości (a może nawet wszystkim) się udało !
image

image

przez ostatnie trzy dni nasze nowe miejsce żyło w pełni : sofy pełne były gości, artystki rozmawiały z widzami i chetnymi do zakupu, nas odwiedzali przyjaciele i bliscy. działo się pięknie.

a ja jestem szczęśliwa i absolutnie wykończona : ) niełatwo jest wyłączyć się z myślenia o tak fajnym i satysfakcjonującym projekcie jak własna galeria sztuki ale dziś muszę. tak więc pozdrawiam Was z szezlonga i odpływam w stronę pieknego Dolce Far Niente… za tydzień kolejny duuuuży autorski event o którym już niedługo : )
a teraz zasłużony slow day …
image

Reklamy