Tagi

, , ,

Raz przy razie czyszczę, a z ubraniami idzie mi najtrudniej … wciąż łapię się na przekładaniu z miejsca na miejsce, próbach zatrzymania rzeczy, których nie nosiłam np. 2 lata. Problem niby banalny ale na sprzedawanie czasu brak, wyrzucić szkoda, bo rzeczy jeszcze do długiego noszenia, wymienić nie chcę, bo czyszczę i nie potrzebuję innych… i tak z półki pt. „na swap”, trafiają tu. : )

Ponieważ torebki są moją wielką słabością a ich oddawanie trudnością, zaczynam od nich właśnie … dziś piątka .. Wszystkie są do przygarniecia za darmo, jeśli jednak lepiej się będziecie czuć oferując coś w zamian, to zapraszam z paczką orzechów, butelką dobrego wina lub oliwy czy z czekoladą (prawdziwą). Ale uśmiech też wystarczy ! : )

image

Sisley biznesowy. Szary lakierowany krokodyl. Uszy na ramię lub przedramie. Zapinana na zatrzask, w środku kieszonka na suwak i miejsce na telefon. Ślady noszenia tylko na popielatej podszewce …logowana „S” na froncie.

image

Mała Kathy van Zeeland. Piekne dodatki i podszewka. Wew i z tyłu kieszonki na suwak.

image

Lakierek-cukierek. Kolor fuksja, H&M.

image

Laptopowa MI SA KO. Prawie nie używana. Ma też długi pasek.

image

Wygrany na licytacji ekologicznej filcowy futerał na laptopa. Bez paska na ramię. Na duży komputer…

Zapraszam Was ! Kto pierwszy zaklepie w komentarzu pod postem, ten otrzymuje torbę… pytania też w komentarzu pls. Nie zaklepujemy na facebooku !

Reklamy